Apie mus

ES PRO | UAB “Projektų konsultacijos ir tyrimai” – Europos Sąjungos (ES) paramos konsultacijų įmonė, įsteigta 2007 m. Įmonės ekspertų branduolys ES paramos srityje dirba nuo 2004 m.

Padedame įmonėms, kuriančioms ar diegiančioms inovacijas, pritraukti ES investicijas, projektų, nuo 400.000,00 EUR vertės, įgyvendinimui.

Esame įsitikinę, kad nėra didesnės kliūties sėkmei už formalų požiūrį į tai, ką darai, taip pat kaip ir nėra nieko pastovesnio už pokyčius. Todėl siūlome investicinių projektų valdymą tikram verslui realiu laiku: galite būti tikri, kad kiekvieną kartą pasikeitus aplinkybėms sieksime surasti naują geriausią sprendimą būtent jums. Mes užtikrinsime finansavimą, jūs pasirūpinkite reikšmingais savo verslo pokyčiais!

 

VERTYBĖS

Žodį negalima keičiame fraze alternatyvūs sprendimai (kai taisyklės kažko neleidžia, klientui sakome: siūlau tokius galimus sprendimus);

Visuomet apgalvojame mažiausiai vieną žingsnį į priekį (projekto valdymo planas ir jo kontrolė nuo 0 fazės);

Užsiimame tik tuo, ką gerai išmanome (esame būtent projektų valdymo specialistai), visa kita patikime kompetetingiems partneriams (vertimai, teisininkai);

Netoleruojame vidutinių rezultatų, siekiame išskirtinės kokybės;

Vertės nekuriančias standartizuotas dokumentų užpildymo paslaugas atitinkamai ir apmokestiname;

Griežtai priešinamės formaliam požiūriui (nes dirbame su tikru verslu realioj aplinkoj, o ne popieriniu verslo planu).