Klientų rekomendacijos

AB „Utenos trikotažas“ generalinis direktorius
Nerijus Vilūnas
profesionaliai atstovavo mūsų interesus

UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ parengė paraišką ES paramai gauti mūsų įmonei per rekordiškai trumpą laiką – vos vieną darbo dieną. Projekto vertinimo metu jie profesionaliai atstovavo mūsų interesus tol, kol sėkmingai mums buvo skirta ES parama. Pasitikime jų kompetencija ir sėkmingai bendradarbiaujame įgyvendindami projektą. Rekomenduojame šią kompaniją kaip atsakingus, į klientui rūpimus rezultatus orientuotus, ES paramos konsultantus.

AB "Lietkabelis" generalinis direktorius
Sigitas Gailiūnas
pasiekti rezultatai pranoko mūsų lūkesčius

Pasirinkome UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ dėl jų orientacijos į rezultatą – suteikti kokybiškas konsultacijas ir užtikrinti, kad mūsų įmonė gautų ES paramą. Jų paslaugų kaina nebuvo žema, tačiau jų kompetencija ir pasiekti rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Bendradarbiaujame su šia kompanija ir toliau rengdami ir įgyvendindami ES remiamus projektus, žiūrime į ją kaip į strateginį mūsų įmonės partnerį.

AB Mašinų gamykla „Astra“ generalinis direktorius
Semion Bondarev
mokėk tik už teigiamą rezultatą

Su „UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ sėkmingai bendradarbiaujame jau kelerius metus. Mums patinka tai, kad jie dirba „mokėk tik už teigiamą rezultatą principu“. Su jų pagalba gavome paramą projektui, kuriam iki tol parama nebuvo skirta. Po to parengėme dar vieną sėkmingą projektą. Abu projektus sėkmingai baigiame įgyvendinti įsisavindami visą skirtą paramą ir su jų pagalba rengiame naujus projektus, orientuotus į mūsų įmonės augimą ir plėtrą.

UAB „Dovaina“ direktorius
Petras Vėlyvis
įsitikinome, kad tai profesionalūs konsultantai

Su UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ mūsų įmonė parengė jau keletą projektų ES paramai gauti, kuriems sėkmingai skirtas finansavimas. Įsitikinome, kad tai profesionalūs konsultantai, kurie aktyviai ieško ir padeda realizuoti galimybes, kuriančias mūsų įmonei pridėtinę vertę. Rekomenduoju šią įmonę savo verslo partneriams ir kolegoms.

UAB „Baltijos kelionių agentūra“ direktorius
Raimondas Ušeckas
kompetencijos ir patirties dėka gavome ES paramą

Nuo pat mūsų įmonės veiklos pradžios siekiame pirmauti rinkoje ir dėl to dirbame tik su patikimais partneriais. UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ paslaugas pasirinkome todėl, kad ši įmonė nuo pat pradžių įtikinamai parodė savo kompetenciją, pasitikėjimą ir orientaciją į mums rūpimą rezultatą. Jų kompetencijos ir patirties dėka gavome ES paramą mūsų plėtros projektui ir sėkmingai toliau bendradarbiaujame jį įgyvendindami. Rekomenduoju UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ kaip patikimą partnerį ES paramai gauti.

UAB „NEO GROUP“ produkto vystymo vadovė
Irena Vitkauskienė
projektas buvo greitai ir sėkmingai įvertintas

Pasitelkėme UAB “Projektų konsultacijos ir tyrimai” pagalbą sudėtingam, daug specifinės kompetencijos reikalaujančiam, projektui parengti ir nesuklydome – projektas buvo greitai ir sėkmingai įvertintas, jo įgyvendinimui buvo skirta ES parama. Rekomenduojame šią kompaniją kaip patikimą ir profesionalią konsultantų komandą, su kuria paprasta ir lengva pasiekti norimą rezultatą.

UAB „Taneta“ generalinis direktorius
Vytautas Jonas Tankevičius
projektas paramai gauti buvo parengtas laiku ir kokybiškai

Į Europos Sąjungos paramą iš pradžių žiūrėjau skeptiškai – visada viską darėme savo jėgomis be niekieno pagalbos. Vis dėlto UAB „Projektų konsultacijos ir tyrimai“ pasiūlymas sudomino ir paskatino pasinaudoti ES paramos teikiamomis galimybėmis, kad padidinti mūsų įmonės eksportą. Pasirinkau šios kompanijos paslaugas, nes man patiko dėmesys, kurį ji parodė mūsų įmonės poreikiams. Projektas paramai gauti buvo parengtas laiku ir kokybiškai, o svarbiausia – atsižvelgiant į mūsų pageidavimus.